gaziosmanpasa Urban graffiti Central
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

gaziosmanpasa Urban graffiti Central

gaziosmanpaşa ve çevresinin ilk ve tek graffiti sitesi

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

EN İYİ ARKADAŞ

YazarMesaj
CRueL_MAD
JacK SparroW
JacK SparroW
CRueL_MAD

Erkek

EN İYİ ARKADAŞ Empty
MesajKonu: EN İYİ ARKADAŞ   EN İYİ ARKADAŞ Icon_minitimePtsi Ocak 14, 2008 11:03 pm

EN İYİ ARKADAŞ
Bir zamanlar çok iyi iki arkadaş varmış. Birinin adı Ali öbürünün adı Ahmet'miş çocukluklarından beri beraber büyümüşler yedikleri içtikleri ayrı gitmiyormuş. alinin ailesinin durumu zengin denilecek kadar iyiymiş Ahmetlerde fakir denecek kadar kötüymüş. Bir zaman sonra Ahmet bir kıza aşık olmuş çok seviyormuş evlenmeyi düşünüyormuş. Ali bir gün, Ahmet senin kız arkadaşından çok hoşlandım onunla evlenmek istiyorum, demiş. Ahmet Ali ile çok iyi arkadaş olduğu için senin kadar değerli mi tabi demiş. Ali kızla evlenmiş ve Baya Bir süre Ahmet'le Ali görüşememiş. Ahmet Bir zaman sonra başka kızla tanışmış ve evlenecekmiş ama evlenecek parası yokmuş aklına Ali'den borç para almak gelmiş, gitmiş Alinin yanına, Ali demiş "Ben evleneceğim bana biraz borç para verir misin". Ali kusura bakma demiş Ahmet borç para veremem. Ahmet çok şaşırmış ve sinirlenmiş Ahmet onun için sevgilisini vermişti. Yedikleri içtikleri ayrı gitmiyordu. Ahmet sinirli sinirli eve gidiyormuş cebine bakmış son parasıyla sigara mı alıyım yoksa yol parası verip eve minibüsle mi diye düşünüyormuş. Yanına yaşlı bir adam gelmiş. "Evladım karnım aç bana bir ekmek alır mısın?" demiş Ahmet düşünmüş düşünmüş adama ekmeği almış adam Ahmet'e "Yaptığını sana fazlasıyla ödeyeceğim" demiş ve 2 gün sonra aynı adam Ahmetlerin eve gelip Ahmet'e çok büyük bir miktar para vermiş. Ahmet de artık Ali kadar zengindi ve düğün davetiyelerini hazırlarken annesi Ahmet'e "Ahmet senin bir zamanlar ali diye çok iyi arkadaşın vardı on uda çağırsana" demiş. Ahmet de "Tabi anne çağırırım" demiş ve davetiyeyi göndermiş. Düğün günü Ali düğüne gelmiş takılar takıldıktan sonra Ahmet mikrofonu almış ve
-Bir zamanlar çok iyi bir arkadaşım vardı adı Ali çocukluktan beri yediğimiz içtiğimiz ayrı gitmezdi canım gibi severdim benden sevgilimi istedi gözümü kırpmadan verdim ama kendisinden borç para istedim beni geri çevirdi Kendisine çok teşekkür ediyorum. demiş. . Ahmet'ten sonra Ali almış mikrofonu eline
- Bir zamanlar Ahmet diye çok iyi arkadaşım vardı yediğimiz içtiğimiz ayrı gitmezdi. Sevgilisi rospuydu adı çıkmasın diye ben evlendim borç para istedi gurur meselesi yapar diye vermedim. Babamı ayağına gönderip servetimi verdim. Düşüncelerinden dolayı kendisine çok teşekkür ediyorum.
http://www.morerap.uni.cc

EN İYİ ARKADAŞ
1 sayfadaki 1 sayfası