gaziosmanpasa Urban graffiti Central
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

gaziosmanpasa Urban graffiti Central

gaziosmanpaşa ve çevresinin ilk ve tek graffiti sitesi

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

genç işi msn nickleri 5

YazarMesaj
CRueL_MAD
JacK SparroW
JacK SparroW
CRueL_MAD

Erkek

genç işi msn nickleri 5 Empty
MesajKonu: genç işi msn nickleri 5   genç işi msn nickleri 5 Icon_minitimePtsi Ocak 28, 2008 11:37 pm

-GeRçEk aLeMdE ImZaMı, SaNaL AlEmDe dE InDeXiMi bAsArIm...!

2-√Seni aŞmam geRek Sendenn geÇmem geRek neRde Bende Seni SiLejek yüRek ?

3- GûLûşLér yaLañ artık SévdaLar DµmÀñ aLtı Cigaramıñ uCuñda YakıCam Bu aŞkı ! Çak KİBRİTİ Gör DUMANI .!

√ ayRıLık öLüm gißidiR, ke$er$in ßiLekLerin ke$iLmes, iŞte o zaman anLar$ın, 2 kere öLünmez..

√ Deniz DegiLki Yüregim..Öfkesini Kayalara Vursun...!!!!

√ Elimde Artik Hersey Siliyorum Dünü. Lanet Ediyorum Gecmise Yasıyorum ßugünü.

√ KaLBiMDe ARaMa EsKi YeRiNi SeN GöZüMDeN AKaN SeLe KaRıŞTıN...

√ HiçKimse ßeni HayaTından Tamamen SiLemez...iziM KaLır Ya Yüreğinde Yada ßedeninde...Yüreğin YoKsa Rahat oL..iziM ßedeninde!!!..

√ ELiNi TuTtU DiYe SeVioMU SaNDiN oPTu DiE EvLeNecEK Mi SaNdiN LaN oLuM 2007 YiLiNdAyiZ SeN kızLarı AdAm Mi SandıN ¿

√ Al Han¢eri Vur Hadi sIrtIma. Namert 'im Dônûpte Bakarsam Arkama, AcIma NasILsa KahpeLik Søn Møda

√ bîz áskì yûrêktèñ yãsãrîz sèñíñ gìbí sàtmáyîz GUZELIM. Kèñdíñì sâttìgíñ àdámLãríñ KÃÑ ' î kãC kúrùs !

√ Ne DaVaMıZı AnLaYaCaK BiR KıZ BuLaBiLDiK NeDe BiR KıZın İsTeDiGi KaDaR BaSiT OLaBiLDiK

√ KimSe Beni Sevmiyør Çünkü , Ben farkLıYıM. Bende kimSeyi SevmiyOrum Çünkü hepSi aYnıLar ..

√ kIzILã bøµãñmIS kóhÑê ßédèñLérdE . fîRârî ãLdãtIsLãrIñ îÑtikáM bãkIsLãrIndá µãSıµøruM SÈÑî

√ Benim KraL oldum yerde kimse DevLet Kuramaz..Benim DevLet Olduum Yerde Kimse KraL olamaz...

√ a$k'a ßaßa Dedik , ßizi Yetim ßIraktI.!

√ Yalancıların Mahkumu oLaLI vefAyı Cefa Gibi çekiyOruz...Hayellerinden değiL,KendileriNden VazgeçenLere AcıyOruz!

√ Beterin beteri vardır.Iyilik et,sana kârdır .! BütüN dünya senin ølsa unutma yerin mezardır !

√ AyNaYa BaKTıM UnUTuLaN BiRiNi GöRDüM BiRDe SeN BaK UnUTaNI GöRüRSüN ...

√ YıLDıZ BiR GöKTe GüZeL BiR aYYuKTa, Ay BiR YıLDıZLa GüZeL BiRdE BaYRaKTa...'

√ Unuttum DêMèk ßìLé Hà+îRLâMâK+îR.

AvRiL`iNdE dEdiğİ gibi--[DoN`t tElL mE]

♥ $eµtaNıN teK Suçu , Meleğe a$IK ØLmakmı$ ♥

ŞeYTaN nE zAMan dUa eDeRse mElEk nE zAmAn KüfüR eDeRSe Su Ne ZAmAn İçKiYe DöNüŞÜrSE sEnİ o zAmAN uNUtACaĞıM

- HeR sEçiM Bi kAyBedişTiR...bENi kAybEtmEyi sEçeNi bEn kAzANmAk içiN uğRAşmAm aRtıK...

Hataları günahLarı bırak ! güséL olan né warsa aL giderken ! anıLarı dünLéri yakarak mutLuulumu; çaLdın ztn

HayaTTa En değeR veRDiqin sHey sadece keNDn OL cHünqü ßiGn EtRfnda KimseLr OLmayCq YaLNızsn HErZmN................¿

Her lâfa verecek bir cevabım vardır.. Fakat; bir lâf\'\'a bakarım \"lâf\" mı diye, birde söyleyene bakarım \"adam\" mı diye..

dalga geçerim ama kırılmNe Oldu Ne Oldu Ne Oldu ciddiye alırım ama kapılmNe Oldu Ne Oldu Ne Oldu huzur veririm ama söz vermem,sahip olurum ama ait olmam

BİZ DELİKANLI KIZIZ KONUSURSAK GÜNEŞ DOĞAR SUSARSAK AY YANAR İSYANIMIZDA KIYAMET KOPAR AMA BİRİNİ SEVDİĞİMİZDE GÖZÜMÜZDEN KAN AKARRR

K£nd!m£ ç£lm£ t@ktım... dü$tüğüm y£rd£ s£n v@rdın......

aSlAn OlUp TuTmAsInI bİlMiYoSaN tİlKi OlUp KoLlAyAcAkSıN...

GeNçLiĞiNe GüVeNiP eRkEn DeRkEn, BeLkİ \"eLvEd@\" BiLe DiYeMeZsİn GiDeRkEn....

GiDEn KaYbEdEnDiR.. giTTiN..! kAyBeTTİn...! BiR şEhİr YaKInIMa BiLe YaKLaŞmA..!

[c=41]•°yαğмυя мυтℓυℓυğмα göℓgє ∂üşüямєк ιçιη уαğıуσяѕυη вιℓιуσяυм ηιуєтιη вєηι αğℓαтмαкѕα вєη zαтєη αğℓıуσяυм•°[/c=48]Mad

SoN SöZLeRiNi YaqMuR aLTıNDa SöYLe Ki qöZ Ya$LaRıM ßeLLi oLMaSıNnN...!!

bir MeZaRcI oLsAm SeNi MeZaRa DeĞiL kAlBiMe GöMeRdim
Kırdın A.q ALda GöTüne SoK

yastayım istanbuL söndür ısıklarını bugün askımın bittiği gündür...

HaRiTaLaRa BaKıYoRuM Evin yOk SöZcÜkLeRe BaKıYoRuM aDıN yOk KeNdimE bAkIyOrUm SeNi GöRüYoRuM çÜnKü BeNdEn BaşkA yErin YOKK

][Anladım Herşey Faydasız Birlikte Olmamız imkansız.....][

BeNi UnUtTuRaN bAşKa BiRi mİ yOkSa KaLbİnDeKi SaHtE sEvGi mi?????

BeN bU aYRıLıqa hASrEt diYEmEm hASrETim dEqİL nEfReTiMSin SeN..sANmAki biR anLık siTeMDir bU yAşAdıKça bENim nEfReTiMSin SeNN..

DüN GéCé Snİ DüŞüNüP SNa IcTıM SéRéFiNé DéİL ŞéRéFsİzLiĞiNé....!!!!

Nê ô güZêLîm âGLîyOrMûsûN êRkêK bûGün sêVêR.yâRîn bêZêR.!SêNîn dêdigiN ô LêyLâ MêCnûN â$kLâRi bû zâMândâ Nê GêZêR!!

KaranLığın pezevenk oLup yanLızLığı ßana satmasına,yaLnızLığın orospu oLup ßenimLe yatmasına,düşLerimin piçç oLmasına aLıştım artıqq..

şur@md@ bi @ğrı w@r işt€ t@m şur@md@ bunun sorumlusu kim @c@b@ kırdın k@lbimi @q

YaNlIzIm çÜnKü ŞeReFsİzİn BiRi bIrAkTı gİtTi =Ve aLdAtTı

[̲̅ə̲̅٨̲̅٥̲̅٦̲̅] ̵͇̿ ̿?̿̿̿̿̿̿ ̿ ͇̿C͇̿¤̿ ͇̿ .̴ ̡͌l̡̡̡ ̡͌l̡̡̡ ̴̡ı̴̴̡ ̡̡̲̲̲͡͡͡͡ ̲▫̲͡ ̲̲̲͡͡π̲ Bu DeWiRdE AşK yAlAn OlMuŞ En SeWdİgİn bİlE aRkAnDaN WuRmUş

\'\'oLmAdIk ŞeYLeR GeLiYoR aKLıMa.. eN kÖtÜ yAnI bU OLmALı YaNlIzLıĞıN..!!!..\"SENsiz_İm

nE zAmAn gÖzLeRiNİiN iÇİinE bAkSaM biLİyOrUm İkİmİZiDe AşAr o KaPıNIn ArkAsıNDaki MaSaL....!

GöZyaŞLaRım yaqMur OLsaYDı kÜReseL IsınMa dİyE bİşİ OLmaZDı...

I love you eyes çünkü onlar very nice bi kerecik look at me ondan sonra don\\\\\\\'t forgot me kalbim tik tak for you because I LOVE YOU...

N α ρ ѕ т є я - L é a D é R ²ººº « Séßéßim SénSin..! »CoSSécant ²

(¯`?._ﻯ?йЇ? ﻛể√!ỳ٥Řﺚщ _ .?´¯) ﻛêήﻛîz Bêή ήê?êﻛ a£àщáщ..

SENDEKİ mi BENDİM yoksa BENDEKİ mi SENDİN yok ASLINDA sen-BEN off BAKSANA \"bİz\" diye BİŞİ çıkmıyor......!!!

�œ۰۪۪۫۫S۪۫۰ ۪۪۫۫e۪۫۰ ۰۪۪۫۫N۪۫۰ ۰۪۪۫۫1۪۫۰ ۰۪۪۫۫S۪۰ ۰۫e۪۫۰ ۰۪۪۫۫V۪۫۰۰۪۪۫۫1۪۫۰۰۪۪۫۫Y۪۫۰۰۪۪۫۫o۪۫۰R۪۫۰۰۪۪۫۫u۪۫۰۰ ۪۪۫۫M۪۫۰�œ�œ۰

•-->¢??¡?¡ ?olD? ?ulDu?

Harcadınız Beni Artıq yeter,Her yeni Sevgili Daha da Beter,Teker Teker gelin ULan Teker teker:Sizi Bana Sayıyla mı Verdilerr??

♥ ♥

Yüreğimdeki Yol Tenha G*tün Yerse Geçersin,Adamlığınıda Gördük Anca Lafta S*kesrin

CİDDİYSEN VARIM DALGAYSAN MANYAK SÖRF YAPARIM

\\\"A\\\"cıya \\\"ş\\\"ikayetsiz \\\"K\\\"atlanmak= AşK

SeniN icHin öLmei ßıRaq YasHaRım ßiLe
http://www.morerap.uni.cc

genç işi msn nickleri 5
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-